© WOP Capelle-West – Disclaimer – Privacy Policy – Colofon – Bekijk onze Facebook pagina.
MIRT-verkenning Oeververbindingen inloopbijeenkomsten in juni en juli
In juni en juli zijn er 3 inloopbijeenkomsten over de MIRT-verkenning Oeververbindingen regio Rotterdam. Tijdens deze bijeenkomsten vertellen we je graag meer over de maatregelen die we onderzoeken en de voortgang van het onderzoek.
Woon of werk je in de regio Rotterdam, dan kunnen de maatregelen die we onderzoeken in de MIRT-verkenning Oeververbindingen van belang zijn voor jou. In de verkenning onderzoeken we 6 maatregelen:
- Een nieuwe brug of tunnel voor meerdere soorten verkeer tussen Kralingen/De Esch en Feijenoord/IJsselmonde
- Een treinstation Stadionpark voor dagelijks vervoer
- Snel en comfortabel openbaar vervoer tussen Zuidplein en Kralingse Zoom, via een nieuwe oeververbinding
- Een snelle, comfortabele busverbinding tussen Zuidplein en Rotterdam Centraal via de Maastunnel
- Maatregelen op de A16 Van Brienenoordcorridor
- Maatregelen op de Algeracorridor
Tijdens de inloopbijeenkomsten vertellen we je graag meer over:
- De 6 maatregelen die we onderzoeken.
- De alternatieven die we onderzoeken voor Oeververbinding en OV, de Algeracorridor en de A16 Van Brienenoordcorridor.
- De aanpak van het onderzoek naar verstedelijking en kansen voor mensen.
- De volgende stappen in het proces en de planning daarvan.
- De besluitvorming over het Voorkeursalternatief.
Data en locaties
Iedereen is van harte welkom op de bijeenkomsten. Er is geen vast programma, je kunt langskomen als het jou uitkomt. Van tevoren aanmelden is niet nodig. Medewerkers van het projectteam MIRT-verkenning Oeververbindingen staan je graag te woord.
In de Algeragemeenten worden op initiatief van de gemeenten Capelle en Krimpenerwaard 2 extra inloopbijeenkomsten georganiseerd, waarin de maatregelen voor de Algeracorridor centraal staan.
Heb je nog vragen?
Stuur dan een e-mail naar mail@oeververbindingen.nl